O nas

 

Zapraszamy w Bieszczady

                    Odpoczynek  w   BIESZCZADACH 

Zapraszamy do naszych przestronnych i komfortowych domków całorocznych, położonych  w pięknej i malowniczej okolicy. Na szczególną uwagę zasługuje potok Dwernik, w którego towarzystwie można odpocząć po trudach całodziennej wspinaczki i spacerów w górach. Latem schłodzi i zapewni dobrą zabawę dla całej Rodziny!  

Nasze domki to doskonałe miejsce na spędzenie niezapomnianych chwil w otoczeniu pięknej i dzikiej przyrody, gdzie można oderwać się od zgiełku codzienności i zregenerować siły.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy w pełni wyposażone domki, które są idealne zarówno na wakacje, jak i na weekendowy wypad. Nasze domki całoroczne oferują prywatną łazienkę, salon z kominkiem oraz wyposażoną kuchnię. 

Dla naszych Gości przygotowaliśmy także udogodnienia takie jak wiata ogniskowa z grillem tuż obok tarasu widokowego z niesamowitym widokiem na krajobrazy i szczyty Bieszczad: Kamień Dwernik, Otryt, Magóra Stuposiańska. Kolejna wiata ogniskowa zlokalizowana jest poniżej tarasu widokowego tuż przy potoku. 

Proponujemy wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody, gdzie można skorzystać z licznych atrakcji turystycznych, takich jak wędrówki po górach, jazda konno w naszej miejscowości, doskonałe trasy na rowerowe wycieczki, czy spływy kajakowe. 

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości, którzy cenią sobie wygodne warunki wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody. 

 

Nasze Uroczysko otrzymało od portalu Meteor certyfikat – Gwarancja Satysfakcji.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE   GOSPODARZE :

JADZIA I STACHU – BĘDZIE PIKNIE 🙂

  

 

CZEKA CIĘ U NAS:

  • ODPOCZYNEK OD CODZIENNOŚCI

  • SPACER PO GÓRACH (10-TKI KILOMETRÓW SZLAKÓW) + SZLAKI ROWEROWE

  • PŁYWANIE W KAJAKU – RZEKĄ SAN

  • JAZDA KONNA W NASZEJ MIEJSCOWOŚCI – DWERNIK

  • WĘDKOWANIE- PRAWDZIWY RAJ DLA WĘDKARZY

  • ZBIERANIE GRZYBÓW- NIE ZABRAKNIE DLA NIKOGO

  • OGNISKA WIECZOREM W ALTANIE I NAD RZECZKĄ

  • ZNAJDZ COŚ DLA SIEBIE I WYPOCZYWAJ W BIESZCZADACH….:)

POZNAJ UROCZYSKO:

 

 

 

Instagram